Tímy

Dukla Bánska Bystrica
Slovensko (CT)
1 TYBOR Patrik
2 HARING Martin
3 MALOVEC Luboš
4 CULLY Ján Andrej
5 BELLAN Juraj
6 MAHĎAR Martin
Slovenská reprezentácia
Slovensko (NT)
11 LAJCHA Juraj
12 HLOŽA Michal
13 MÁLIK Róbert
14 BRONIŠ Roman
15 SCHWABIK Johann
16 KRAJÍČEK Matej
Androni Giocattoli
Taliansko (PCT)
21 BERNAL GOMEZ Egan Arley
22 CATTANEO Mattia
23 FRAPPORTI Marco
24 MALUCELLI Matteo
25 BENFATTO Marco
26 TORRES AGUDELO Rodolfo Andres
     
     
Gazprom - RusVelo
Rusko (PCT)
31 OVECHKIN Artem
32 SAVITSKII Ivan
33 RYBALKIN Aleksei
34 VOROBYEV Anton
35 ARSLANOV Ildar
36 TRUSOV Nikolay
Manzana Postobon
Kolumbia (PCT)
41 AMADOR CASTAÑO Juan Jose
42 VILELA Ricardo
43 HIGUITA GARCIA Sergio Andres
44 SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo
45 GARCIA SOSA Jhojan Orlando
46 SUAZA ARANGO Bernardo Albeiro
CCC Sprandi Polkowice
Poľsko (PCT)
51 BIALOBLOCKI Marcin
52 SISR Frantisek
53 BROZYNA Piotr
54 MIHAYLOV Nikolay
55 TACIAK Mateusz
56 TRATNIK Jan
     
     
Israel Cycling Academy
Izrael (PCT)
61 RAIM Mihkel
62 GOLDSTEIN Roy
63 DEMPSTER Zakkari
64 NEILANDS Krists
65 TUREK Daniel
66 VAN WINDEN Dennis
Amore & Vita - Selle SMP
Albánsko (CT)
71 FICARA Pierpaolo
72 ZAMPARELLA Marco
73 BANUSHI Besmir
74 MARTINS SANDOVAL Uri
75 HALILAJ Redi
76 BERNARDINETTI Marco
Marlux - Napoleon Games
Belgicko (CT)
81 PAUWELS Kevin
82 VANTHOURENHOUT Dieter
83 VANTHOURENHOUT Michael
84 ISERBYT Eli
85 GOOSSENS Kobe
86 JOSEPH Thomas
     
     
Monkey Town
Holandsko (CT)
91 BAKKER Stephan
92 MEIJER Gijs
93 VAN LUIJK Sven
94 SANTORO Antonio
95 ZANOTTI Marco
96 VAN BREDA Rick
Amplatz-BMC
Rakúsko (CT)
101 MUGERLI Matej
102 ČANECKÝ Marek
103 BAJC Andi
104 KUSZTOR Péter
105 KOROŠEC Rok
106 PALIKÁN János
WSA - Greenlife
Rakúsko (CT)
111 BISSINGER Florian
112 LEOPOLD Hans-Jörg
113 LODERER Timon
114 PÖLL Stefan
116 KOPFAUF Markus
     
     
Meridiana Kamen Team
Chorvátsko (CT)
121 RABOTTINI Matteo
122 MUCELLI Davide
123 KISERLOVSKI Emanuel
124 REPŠE Uroš
125 MALTAR Bruno
126 VISCONTI Gianfranco Raffaele
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Taliansko (CT)
131 CENGHIALTA Riccardo
132 CHOLAKOV Stanimir
133 MIHAYLOV Mihail
134 MITEV Kristiyan
135 VIEL Mattia
136 VIEJO REDONDO Jose Daniel
Kolss Cycling Team
Ukrajina (CT)
141 BUTS Vitaliy
142 KULYK Andriy
143 LAGKUTI Sergiy
144 PREVAR Oleksandr
145 VASYLYUK Andriy
146 POLIVODA Oleksandr
     
     
Elkov Author
Česká republika (CT)
151 BUCHÁČEK Tomáš
152 KUKRLE Michael
153 HUNAL Martin
154 POLNICKÝ Jíří
155 CIESLIK Pawel
156 ČERNÝ Josef
Synergy Baku Project
Azerbajdžan (CT)
161 MIKAYILZADE Musa
162 ALIZADA Elgun
163 GAHRAMANLI Kanan
164 JABRAYILOV Samir
165 ILIASOV Ismail
166 RUMAC Josip
Astana City
Kazachstan (CT)
171 KULIMBETOV Nurbolat
172 LUCHSHENKO Sergey
173 NIKITIN Matvey
174 SHTEIN Grigoriy
175 PANASSENKO Nikita
176 TSOY Vladimir
     
     
Rietumu Banka - Riga
Lotyšsko (CT)
181 PRUUS Peeter
182 BOGDANOVICS Maris
183 LUKSEVICS Viesturs
184 KANEPEJS Deins
185 LIEPINS Emils
186 VOSEKALNS Andris
0711 | Cycling
Nemecko (CT)
191 TOFFALI Nicola
192 MAYER Yannick
193 FUßNEGGER Moritz
194 ENGEL Jonas
195 HAMM Henrik
Bike Aid
Nemecko (CT)
201 VAN ENGELEN Adne
202 SCHNAPKA Matthias
203 BICHLMANN Daniel
204 KIPKEMBOI Salim
205 BECK Joschka
206 RUGG Timothy
     
     
Massi - Kuwait Project
Kuwajt (CT)
211 CASENY CATALA Ruben
212 SEPULVEDA HERNANDEZ Kevin
213 SARMIENTO PACHECO Johnatan
214 TIGRINE Hehdi
Ruská reprezentácia
Rusko (NT)
221 NEKRASOV Denis
222 MOSIN Sergey
223 PISKUNOV Maksim
224 PROSTOKSHIN Andrey
225 ILICHEV Nikolay
226 ROSTOVTSEV Sergei
Česká reprezentácia
Česká republika (NT)
231 HNÍK Karel
232 ČAPEK Tomáš
233 MALÍK Michal
234 OKROUHLICKÝ Tomáš
235 HYNEK Kristian
236 PIETRULA Nicolas
     
     
   
Maďarská reprezentácia
Maďarsko (NT)
241 FEJES Gábor
242 MÓRICZ Dániel
243 FILUTÁS Viktor
244 HOLLÓ Botond
245 VALTER Attila
246 PUSKÁS Dávid